Big Gathering at TS

Wednesday, December 29, 2010

huwaaa. baru sekarang aku dapat update. damn u celcom. sampai ati u tak reset balek brukband ai. curang kang. baru tahu. abugit! grrr. disebabkan masalah nie, aku pendam jek perasaan nak apdate tentang gathering kat ts ahad lepas. sume orang dah apdate dah. aku jer yang baru terkial-kial nak menaip. ishhh3. sebab apa aku dapat update, sebab aku dah balek ke ump tercinta. haha. wi-fi laju. tak ramai yang balek lagi. nasib baik rumate janji nak balek sekali. yiippiieee. 

semenjak dua tiga menjak, rajin plak aku pergi gathering. dulu mini gath, now big gath. anjuran melromeo yang bapak tinggi giler n mata sepet plus carl kot tak silap aku. hehe. mula2 engat tak nak datang sebab aku engat nak balek seremban dah sabtu tu. but, tak jadi. so, aku balek ari isnin. yeahh. dapat pegi dating, eh, gathering.

aku sampai sana dalam kul 10. then, pergi tengok wayang dulu. tengok cerita gullivers travel. then, baru pergi gathering tu. perghh. segan lah gak pada mulanya. sebab aku tak kenal sesapa pun. yang aku perasan pun hanya mel jek. haha. then naseb baik eny ada. janji nak jalan sesama. sampai sana, tengok dah penuh dah. 3 lane kot main boling. aku hanya mampu melihat sambil kacau-kacau and amek gambar.

ramai lah gak yang datang. Rina Salleh pun sanggup datang. haha. sumpah aku tak kenal dye nie. rupa2nya dia adalah juara gadis melayu. memang sesuai doe. sopan jek. peramah lak tu. siyess. cantek lagi. full package tu! 

then, ada kak huda, miss gt, ery farieha, tia, aus, chearm, carl, bean, milimilo, perghh. memang ramai. nnti aku listkan sapa yang datang tu yer. haha. alahai, nape lah kakak semua nie comel2 jek. lagi2 GT n kak huda. terpaksa merendahkan badan bila nak amek gamba. hailaa. nasib badan. 

jom layan gambar. weee~
















senarai bloggers yang hadir.



  1. Mel -  http://melromeo.com/
  2. ZueZoey http://zuezulaina.blogspot.com/
  3. Evagurl http://evagurltingtong.blogspot.com/
  4. Eazy Izzuddin - http://eazy-izzuddin.blogspot.com/
  5. PojiePooh - http://pojiepooh.blogspot.com/
  6. Azfarul http://enciksedap.com/
  7. Yutaka http://risingsunawakenmoon.blogspot.com/
  8. Aisya http://theamarylliss.blogspot.com/
  9. Amir Rayyan - http://amirrayyan.blogspot.com/
  10. Daniel Adie - http://danieldeadie.blogspot.com/
  11. Jojo Bdina - http://jojobdina.blogspot.com/
  12. Qarl http://mohdhaiqal.blogspot.com/
  13. Hizami Rahim - http://www.budaklelaki.com/
  14. Aien http://aiensepet.blogspot.com/
  15. Hazman http://hazmanfadzil.com/
  16. Kech http://www.nurhidayahyahya.com/
  17. Chaon http://mrchaon.blogspot.com/
  18. Cik Helena http://www.cikhelena.com/
  19. BeanMorenohttp://www.suterablogger.com/http://www.beanmoreno.com/
  20. Shahrul Hairy Shaharuddin http://www.shahrulhairy.com/
  21. Gadis Terbilang http://gadisterbilang.blogspot.com/
  22. Nik Mashimaro http://www.hatisamronkin.com/
  23. Hannan al qudsey http://hannan-al-qudsey.blogspot.com/
  24. CarlSamsudin http://carlsamsudin.blogspot.com/ & http://carlsamsudin.com/
  25. Encik Psychopathttp://babipunyestalker.blogspot.com/
  26. Eykameow http://eykameow.blogspot.com/
  27. Hana http://www.hanalovenest.com/
  28. Fendi http://fendidahada.com/
  29. Syida Shukor http://syidamumue.blogspot.com/
  30. Eny http://www.sickchild72.com/
  31. Mieya http://mieyabubbletalk.com/
  32. Syazberry http://syazberry.blogspot.com/
  33. Milimilo http://www.milimilo.com/
  34. Phreak-id http://www.phreak-id.com/
  35. Fariq http://www.fariqscorpio.com/
  36. Zelo http://zelo55.com/
  37. Andy Sahlam http://andyhowtt.com/
  38. Dayah Ramli http://chocolate-comot.blogspot.com/
  39. Huda Luna http://hudahyedo.blogspot.com/
  40. Ika Honey Bunny http://cutsiewootsiehoneybunny.blogspot.com/
  41. Aus http://www.ausmelankolik.com/
  42. Mohamad Zulhelmi http://anakperak.com/
  43. Che Armster http://www.chearmster.com/
  44. Tia http://crayzeebaybiey.blogspot.com/
  45. Red Linda http://redlinda.com/
  46. Rina Salleh http://inisyurgadunia.blogspot.com/
  47. Cik Epal http://cikepal06.blogspot.com/
  48. Cik Lily Putih http://www.ciklilyputih.com/
  49. Eyriqazz  http://www.eyriqazz.com/
  50. Ery Farieha http://lapinkyery.blogspot.com/
  51. Daydeck http://www.daydeck86.com/
  52. Shara  http://duniasigadisbunga.blogspot.com/
  53. Cik Platipus http://sarangplatipus.blogspot.com



after dah settle boling and men boling, ada yang ekut pegi karok kat ktv. ada tia, hana, redlinda, shara, alia the platipus, chearm, babipunyastalker (aku tak tahu nama kau)  and sapa ekh lagi satu. lupe dah. hehe. after that, tia hantar aku balik. tengs lalinkk. muahhhxx!

next ada big gath kat kl. bulan satu. tengah berfikir2 nak pergi ke tak niee. tengok jadual dulu lah. takut clash lak nanti. hehe..

anyway, korang memang best okayy! c you guys next timee!
I'Allah. amin. 
tata

psst: gamba selebihnya di FB aku yer. hehe

You Might Also Like

8 DOA SCHA DAPAT ANAK

  1. tak ajak pun, patt la diam je..
    huhuhuh

    ReplyDelete
  2. wahhh.. seronok nye gath!! ^___^

    ReplyDelete
  3. anda ada rupenyer..
    kalo x leh berjumpa..
    cuma masa itu hurry nk blik hehe
    xD

    p/s: Entry Terakhir? Layans~

    ReplyDelete

Semoga Scha dapat BABY dengan secepat mungkin. Amin :)

Contact Scha Nazri

Name

Email *

Message *

Like us on Facebook